%100 GÜVENLİ
%100 EKONOMİK
%100 DENETİM
YÜZYIL YAPI DENETİM
İrtibat Numaramız: 0(232) 367 00 05 0(232) 367 00 06

Yüzyıl Yapı Denetim Firmamızın Verdiği HizmetlerDanışmanlık
YAPI DENETİMİ

Yapı Denetimi hayat kurtarır ! Denetimsiz yapı güvensiz yapıdır. [Devamı...]

Kentsel Dönüsüm
KENTSELDÖNÜŞÜM

Gelin yeniliğe birlikte adım atalım. Kentsel Dönüşüm Nedir? [Devamı...]

Proje denetimi
PROJE DENETİMİ

Firmamızın proje denetimi üzerindeki sorumlulukları için... [Tıklayınız...]

Hizmet fiyatlandırma
HİZMET BEDELİ HESAPLAMA

Yapıya ait yapı denetimi hizmet bedeli hesaplama bilgisine erişin. [Devamı...]

Denetim

Web services

Yapı denetimi, yapı üretim sürecinin bütününü ifade etmektedir.Yer seçimi, planlama, tasarım (proje) ve yapım (inşa) gibi yapı üretiminin bütün unsurlarını ve bütün aşamalarını kapsayan muhtevaya sahiptir. Dayanıklı bir yapı ilk şeklini, niteliklerini ve hizmet verme yeteneğini çevrenin de etkisiyle uzun süre kaybetmeyen yapıdır. Hizmet ömrü denilen bu süre sonunda yapı güvenli olmaktan çıkar. Denetimsiz yapının, bırakın hizmet ömrünü güvenliğinden dahi söz edilemez.

Danışmanlık

Outsourcing

Her geçen gün gelişen inşaat sektörünün ülkemizdeki etkilerini ve gelişimini takip ederek aynı zamanda bu gelişmelerin getirmiş olduğu yeni kanuni düzenlemeler ve planlama teknikleri ile ilgili sürekli kendimizi geliştirmek sureti ile yapı sektörünün ülkemizdeki en hızlı gelişim sürecini yaşadığımız bu dönemde bilgi birikimimizi güncel tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti eksiksiz vermek için gayret sarf ediyoruz.

Mühendislik

Engineering

Evrensel Mühendislik denince güvenlik, ekonomiklik, uygulanabilir tasarımlar akla gelen ilk kavramlardır. Detaylar daha sonra şekil alır. Elbette ki yapıların güvenliği, hesap yöntemlerine bağlı kalınarak sağlanamaz. Denetim ve kontrol mekanizması güvenli yapılaşma sürecinin en önemli unsurudur. Bilimsel yaklaşımlarıyla yarınlara imza atmayı hedefleyen Yüzyıl Yapı Denetim firması güçlü ve deneyimli kadrosu ile güvenli yapılaşmanın önünü açmayı hedeflemektedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------